Aikataulu

päivitetty 30.6. (miesten moukaria aikaistettu 10 minuuttia, naisten viesti muutettu miesten viestiksi)

17:10 1500 m N B-erä
17:20 1500 m M B-erä
17:30 KISAN AVAUS
17:40 4 x 100m M
17:50 100m aj N 3-ottelu
17:55 Moukari M
18:00 100 m kelaus MN
18:10 100m M AE
18:15 3-loikka N
18:25 400 maj N
18:30 Korkeus N ja N 3-ottelu
18:35 400 maj M
18:45 400 m kelaus MN
18:55 200m N B-erä
19:10 100 m M LK
19:15 Hawk-ylilento
19:20 110 m aj M 1. juoksu
19:30 Moukari N
19:30 100m aj N alkuerät
19:45 Pituus M
19:45 1500 m N
19:55 1500 m M
20:05 5000 m M
20:25 200m N 3-ottelu
20:30 200m N
20:40 110 m aj M 2. juoksu
20:50 100 m aj N loppukilpailu

 

Pääsyliput

HUOM LIPUT ON MYYTY LOPPUUN

Liput myynnissä vain ennakkoon! Katsomolohkoihin on myynnissä rajoitettu määrä lippuja. Lohkojen välillä liikkuminen on estetty katsomorajoitusten takia.

A1-katsomo: Aikuiset: 29 €, opiskelijat, eläkeläiset, varusmiehet, alle 18v: 26 €

A2-katsomo: Aikuiset: 23 €, opiskelijat, eläkeläiset, varusmiehet, alle 18v: 20 €

Takasuoran katsomo: Aikuiset: 17 €, opiskelijat, eläkeläiset, varusmiehet, alle 18v: 14 €

Invalippu: 17 € (saattaja ilmaiseksi) Paikka A1-katsomon edustalla

 

HUOM. SUL:n VAPAAKORTIT YMS. EIVÄT KELPAA TÄSSÄ KILPAILUSSA.

 

Yleisön pysäköintipaikka sijaitsee Rajakadulla Jyväskylän ammattikorkeakoululla, Rajakatu 35