Motonet GP Tampere
1.6.2022 Tampereen Stadion
Lopullinen aikataulu
KloLaji
17:20Mkorkeushyppy
Nkiekonheitto
17:25Mkuulantyöntö
17:40M1500 m B-erä
17:52N800 m B-erä
18:00N800 m C-erä
18:00Mseiväshyppy
18:15Npituushyppy
M17400 m aitajuoksu
18:30N400 m aitajuoksu
18:40M400 m aitajuoksu
18:50Nkuulantyöntö
18:52N800 m A-erä
19:05N200 m loppukilpailu erä 1
19:10Nkorkeushyppy
19:11N200 m loppukilpailu erä 2
19:18N200 m loppukilpailu erä 3
19:28N100 m aitajuoksu alkuerä 1
19:35N100 m aitajuoksu alkuerä 2
19:40Mpituushyppy
19:43M100 m alkuerä 1
19:45Mmoukarinheitto
19:50M100 m alkuerä 2
20:00M4×400 m
20:10N4x400m
20:20M1500 m A-erä
20:33N100 m aitajuoksu loppukilpailu
20:45M100 m loppukilpailu