Aikataulu

päivitetty 22.7. klo 09:30

Esikisalajit
16:00N pituus B-kisa
16:01NM Para keihäs (pysty,tuoli)
16:05N19 100 m
16:10M19 100 m
16:15T15 100 m erä 1.
16:20T15 100 m erä 2.
16:25P15 100 m
16:30N 100 m D-erä
16:35NM 100 m kelaus
16:45N 1500 m B-erä
16:55M 800 m C-erä
17:00M 800 m B-erä
17:10M 400 m C-erä
17:15M 400 m B-erä
17:25M 3000 m B-erä
17:45Tykkikerho Valmet kisan avaus
17:55Kumppaniviesti  4×100 m
GP-lajit
17:56M Seiväs
17:57N Pituus
18:00N 4×100 m
18:01N Keihäs
18:07M 4×100 m
18:12N 3000 m esteet
18:28MN 400 m kelaus
18:33M 3000 m A-erä
18:50N 100 m aidat (alkuerä 1)
18:56N 100 m aidat (alkuerä 2)
19:02N 100 m aidat (alkuerä 3)
19:06N Korkeus
19:10M 110 m aidat (alkuerä 1)
19:16M 110 m aidat (alkuerä 2)
19:22M 100 m C-erä
19:28N 100 m C-erä
19:32M Moukari
19:34M 100 m B-erä
19:40N 100 m B-erä
19:40M 3-loikka
19:46M 100 m A-erä
19:54N 100 m A-erä
20:02N 1500 m A-erä
20:14N 100 m aidat loppukilpailu
20:22M 110 m aidat loppukilpailu
20:30M 800 m A-erä
20:35N 400 M B-erä
20:40M 400 m  A-erä
20:45N 400 m A-erä