Aikataulu

Lapinlahti 17.7.2021 Motonet GP
Alustava aikataulu (13.7 klo 10.45)
17.00 nuoret kuula
17.10 miehet 1500m c-erä
17.10 miehet seiväs
17.20 naiset 800m c-erä
17.35 para kelaus 100m
17.45 nuoret 60m
17.50 para tuolikeihäs
17.55 naiset moukari
18.05 nuoret korkeus
18.15 miehet 110m aj alkuerät
18.30 miehet/naiset 200m b/c-erät
18.50 para kelaus 200m
19.03 naiset 200m a-erä
19.05 miehet pituus
19.10 miehet 200m a-erä
19.10 naiset kuula
19.25 miehet 110m aj finaali
19.25 naiset korkeus
19.30 miehet moukari
19.50 naiset 800m a-erä
20.00 miehet 5000m
20.20 naiset 5000m
20.45 miehet 1500m a-erä
21.05 naiset 800m b-erä
21.20 miehet 1500m b-erä

Naisten 800m eräjako tehdään torstaina 15.7 Joensuun kisa huomioidaan.

Rimankorotukset

M Seiväs 485-500-515-530-540-550-560-567-572-+

N korkeus 176-180-183-186-189-192-195-197-199-201-+

Pääsyliput

Motonet GP Lapinlahti (17.07.2021)
https://liput.motonetgp.fi/fi/events/e/motonet-gp-lapinlahti/60bddfc068a888c0678b4567

A-Lohko
Katettu katsomo omalla istuimella (ei numeroitua paikkaa koronan takia), istuudutaan turvavälein.
25,00 €

A-Lohko: Pyörätuolipaikka
Pyörätuolipaikka pääkatsomosta, saattaja maksutta tapahtumaan
25,00 €

B-Lohko
15,00 €

B-lohko (S-etukortti/OP-kortti)
12,00 €

C-lohko
15,00 €

C-lohko (S-etukortti/OP-kortti)
12,00 €

Valio Areena 2021

Pääyhteistyökumppanit: