AIKATAULU

(ver. 24.6.2021 / 11:00 > M Seiväs -20min ja N Kolmiloikka -5 min aikaistus)

13:30Miehet/MenSeiväs / Pole Vault 13:00
14:05Naiset/WomenKeihäs / Javelin Throw13:20
14:30Miehet NaisetTuolikeihäs13:50
15:20Naiset/Women800 m C15:00
15:20Naiset/WomenKolmiloikka / Triple Jump14:40
15:30Naiset/Women800 m B15:10
15:40Miehet/MenKiekko / Discus Throw15:00
15:45Miehet/Men1500 m B15:25
15:50Naiset/WomenKorkeus / High Jump15:00
16:05Miehet/Men400m aj. / 400m Hurdles A15:40
16:15Naiset/Women400m aj. / 400m Hurdles A15:50
16:25Naiset/WomenSeiväs / Pole Vault 15:15
16:30Miehet/Men100 m Alkuerät / Heats16:05
16:40Miehet Naiset100 m Kelaus / Wheelchair Racing16:10
16:55Naiset/Women100 m aj. Alkuerät / Hurdles heats16:25
17:00Miehet/MenKeihäs / Javelin Throw16:20
17:05Miehet/MenPituus / Long Jump16:30
17:10Naiset/Women200m B16:50
17:15Naiset/Women200m A16:55
17:25Miehet/Men100 m Finaali17:05
17:35Miehet Naiset400 m Kelaus / Wheelchair Racing17:15
17:45Naiset/Women800 m A17:25
18:00Naiset/Women100 m aj. Finaali / Hurdles Final17:35
18:15Miehet/Men1500 m A17:55