2021 lopullinen aikataulu on julkaistu.

Lajimme alkavat klo 16:15.

Motonet GP Espoo 10.6.2021                                                   

Lopullinen aikataulu                                          ver 07062021

                                                   

16:15                M 100m kelaus                         T51-53 1 erä, T54 1 erä

16:30                M 800m           D erä

16:30                N Kuula           

16:35                M / N keihäs   parakeihäs/tuoli

16:37                N 800m            D erä

16:44                M 800m           C erä

16:50                N 800m            C erä

17:05                M 5000m/N 3000m kävely    

17:10                M 3-loikka      

17:40                N  100m           2 alkuerää

17:45                N  kiekko         

17:55                Avajaiset         

18:05                M  110m aidat 2 alkuerää

18:20                N  800m           B erä

18:28                M  800m          B erä

18:30                M korkeus      

18:35                M seiväs         

18:40                N 100m            finaali

18:50                N 3000m         

19:15                M 110m aidat finaali

19:20                N Pituus          

19:25                N  100m aidat alkuerät 2 erää

19:30                M moukari     

19:40                M+N 200m kelaus                    T51-54+T34 1 erä

19:47                M 200m           B ja A erä

20:05                N 400m aidat 

20:12                M 400m aidat

20:25                N 800m            A erä

20:33                M 800m           A erä

20:45                N 100m aidat  loppukilpailu