Aikataulu

Motonet GP Espoo 8.6.2022                           

Lopullinen aikataulu  v06062022                                                          

16:20                M 200m C erä

16:27                N 200m C erä

16:30                N kiekko          

16:35                M / N keihäs   parakeihäs/tuoli

16:37                M 800m         D erä

16:45                M 800m           C erä

16:55                N 5000m/M 10000m kävely 

17:15                M 3-loikka      

17:50                N  1500m         B erä

17:55                M keihäs         

18:00                Avajaiset         

18:05                T/P 13 100m   2 erää

18:15                M 400m aidat

18:27                M 200m           B erä

18:32                N 200m            B erä

18:44                N 400m            B erä

18:40                N seiväs          

18:50                N pituus          

18:53                M 800m           B erä

19:05                M 110m aidat finaali

19:15                M 800m           A erä

19:25                N 1500m          A erä

19:20                M korkeus      

19:35                N 200m            A erä

19:40                N moukari      

19:45                M 200m           A erä

19:55                N  100m aidat alkuerät 2 erää

20:10                N 5000m         

20:33                N 400m            A erä

20:45                N 100m aidat  loppukilpailu