Espoo GP kisaohjelmaa ja aikataulua tullaan päivittämään uuden päivämäärän takia. Tavoitteena on rakentaa jännittävä keskiviikkoilta Leppävaaran stadionilla.

Motonet GP Espoo 5.8.2020    
Alustava aikataulu, muutoksia on tulossa    
       
     
16:35 M 5000m/N 3000m kävely  
16:45 M / N keihäs parakeihäs/tuoli
17:05 N  400m aj B-erä
17:10 M  400m aj B-erä
17:20 M  800m C-erä
17:25 N  800m C-erä
17:25 M  Pituus  
17:30 M 800m B-erä
17:30 N  Kiekko  
17:35 N  800m B-erä
17:35 N Seiväs  
17:50 M 110m aj A + B erä
18:00 Kilpailuiden avaus  
18:07 N  100m 3 alkuerää
18:10 N  Korkeus  
18:20 M/N 100m kelaus T53-54
18:25 M 100m kelaus T51-52
18:40 N  100m aj 2 alkuerää
18:50 M 110m aj finaali
19:00 M 200m B erä
19:05 M  Keihäs  
19:05 N  5000m  
19:10 N  3-loikka  
19:25 M  800m A-erä
19:30 N  800m A-erä
19:40 N  100m finaali
19:55 N  400m aj A-erä
20:00 M  400m aj A-erä
20:05 M  200m A-erä
20:15 N  100m aj finaali