Aikataulut

Espoo GP lopullinen kisa-aikataulu on päivitetty alle – luvassa jännittävä keskiviikkoilta Leppävaaran stadionilla.

Lopullinen aikataulu v 02082020  
16:20M 100m T51-52 kelaus
16:30M 800mD erä
16:37N 800m C erä
16:45M 800mC erä
16:55M 200mC erä
17:05M 5000m/N 3000m kävely
17:05M / N keihäsparakeihäs/tuoli
17:25N  kiekko
17:40N  100m2 alkuerää
17:57M  110m aidat1. juoksu
18:12N  800mB-erä
18:20M  800mB-erä
18:30M korkeus
18:35M seiväs
18:35M 100m kelausTT53-54
18:40N 100mloppukilpailu
18:53M 110m aidat2. juoksu
19:07N 3000m esteet
19:25N  3-loikka
19:30M Moukari
19:32N  100m aidatalkuerät 2 erää
19:47M 200mB ja A erä
20:05N 400m aidat
20:12M 400m aidat
20:25N 800mA erä
20:33M 800mA erä
20:45N 100m aidatloppukilpailu